Skip to content

Ocelové dveře a okna s přerušeným tepelným mostem JANISOL

Okna a dveře z profilu JANSEN Janisol

S tímto systémem profilů (stavební hloubka 60 mm) je možné velmi rychle a hospodárně zhotovit jedno nebo dvoukřídlové dveře s bočními díly a nadsvětlíky.

Systém ocelových profilů pro dveře a stěny s přerušeným tepelným mostem. Složené izolované profily jsou vytvořené z dvou ocelových častí, které jsou spojené vysoce kvalitním izolátorem. Všechny křídla těchto typů konstrukcí jsou vybavené dvojitým dorazovým těsněním. K dispozici je široký sortiment kování. Vzhled dveří Janisol je prakticky totožný s dveřmi Economy a Janisol 2 EI 30. Tato skutečnost garantuje projektantům navrhovat rozmanitý vzhled konstrukce i při různých požadavcích např. oblouková či historická okna.

 

Okna a dveře z profilu JANSEN Economy 50 a Economy 60

Odolnost proti vloupání, průstřelu, kouři podle DIN 18095, stupeň odolnosti proti požáru EW 45 - tyto vlastnosti rozhodly o tom, že tato série se stavební hloubkou 50mm (resp. 60mm) se stala jedním z nejčastěji používaných systémů. Systém ocelových profilů s hloubkou 50 (resp. 60 mm) pro neizolované dveře, okna a stěny.

Jednoduché profily umožňují velmi rychle zhotovit jedno- nebo dvoukřídlové dveře, právě tak jako pevné zasklení. Zevnitř i zvenku je průběžná drážka - při plošně spojených konstrukcích dodává systému lehkost. Všechna dveřní křídla jsou opatřena dvojitým dorazovým těsněním. U prahů je možnost vybrat si mezi automatickým zápustným, náběžným nebo dorazovým těsněním. Zároveň dodáváme kompletní sortiment kování. Vzhled dveří Jansen Economy 50 je prakticky totožný s plošně spojitými dveřmi Janisol, Janisol 2 (EI 45) a Economy 60.