Ocelová výroba


Společnost TAURUS profile s.r.o. se zabývá individuální zakázkovou výrobou, dodávkou a montáží ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků.

Navrhneme pro Vás varianty řešení s ohledem na kvalitu ocelové konstrukce s důrazem na Vaši spokojenost. Výroba a dodání ocelové konstrukce podle Vašich představ a přání.


Díky dlouhodobého působení na trhu a individuálnímu přístupu a široké nabídce našich služeb má naše společnost mnoho zákazníků a obchodních partnerů.Naše služby:

 • Výroba a montáž ocelových konstrukcí i většího rozsahu
 • Výroba a montáž balkónových / lodžiových zábradlí na panelové i rodinné domy
 • Výroba a montáž ocelových oken, fasád, prosklených střech, dveří (s PTM, požární, studené) - profily JANISOL 1,2; ECONOMY 50
 • Schodiště, točité, atypické, zábradlí, ochozy, rampy, atd..
 • Umělecké zámečnictví - ploty, brány, zábradlí.
 • Výroba z nerezu
 • Ohýbání, řezání, vrtání, svařování, pálení, dělení je u nás samozřejmostí
 • Povrchová úprava:
 • - Žárové zinkování, galvanické pokovení.
  - Komaxit (práškové lakování v široké škále RAL)
  - Nátěry (v široké škále RAL)

  Profily oken a dveří  Okna a dveře z profilu JANSEN Janisol  S tímto systémem profilů (stavební hloubka 60 mm) je možné velmi rychle a hospodárně zhotovit jedno nebo dvoukřídlové dveře s bočními díly a nadsvětlíky.


  Systém ocelových profilů pro dveře a stěny s přerušeným tepelným mostem. Složené izolované profily jsou vytvořené z dvou ocelových častí, které jsou spojené vysoce kvalitním izolátorem. Všechny křídla těchto typů konstrukcí jsou vybavené dvojitým dorazovým těsněním. K dispozici je široký sortiment kování. Vzhled dveří Janisol je prakticky totožný s dveřmi Economy a Janisol 2 EI 30. Tato skutečnost garantuje projektantovi jednotný vzhled konstrukce i při různých požadavcích.

  Okna a dveře z profilu JANSEN Economy 50 a Economy 60  Odolnost proti vloupání, průstřelu, kouři podle DIN 18095, stupeň odolnosti proti požáru EW 45 - tyto vlastnosti rozhodly o tom, že tato série se stavební hloubkou 50mm (resp. 60mm) se stala jedním z nejčastěji používaných systémů. Systém ocelových profilů s hloubkou 50 (resp. 60 mm) pro neizolované dveře, okna a stěny.


  Jednoduché profily umožňují velmi rychle zhotovit jedno- nebo dvoukřídlové dveře, právě tak jako pevné zasklení. Zevnitř i zvenku je průběžná drážka - při plošně spojených konstrukcích dodává systému lehkost. Všechna dveřní křídla jsou opatřena dvojitým dorazovým těsněním. U prahů je možnost vybrat si mezi automatickým zápustným, náběžným nebo dorazovým těsněním. Zároveň dodáváme kompletní sortiment kování. Vzhled dveří Jansen Economy 50 je prakticky totožný s plošně spojitými dveřmi Janisol, Janisol 2 (EI 45) a Economy 60.

No one can be told what the matrix is